KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14235144
nr 1423 5144
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Signerad, landskap. Akvarell, bildmått: 32x39cm, yttermått inklusive ram: 47x55cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:58:36
4/10 18:44:08
300 kr
4/10 18:53:36
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt